У нашій клініці успішно впроваджено у практику сучасні, малотравматичні методики лікування варикоцеле – «ОПЕРАЦІЯ МАРМАРА» та «ЕНДОВАСКУЛЯРНА ЕМБОЛІЗАЦІЯ ЯЄЧКОВОЇ ВЕНИ». Втручання може виконуватися під внутрішньовенним або місцевим знеболенням. При операції Мармара ми не робимо великий розріз у боковій ділянці живота як при звичайній операції по Іванісевичу, як наслідок – больовий синдром не виражений.Після операції залишається невеликий шрам до 3 см на межі низу живота зліва та калитки (мошонки). На шкіру накладаємо косметичні шви.

Основні переваги нашої методики:

  • Пацієнт перебуває в стаціонарі ОДИН ДЕНЬ;
  • Практично повністю ВІДСУТНІЙ БОЛЬОВИЙ СИНДРОМ;
  • Операція може бути виконана під місцевою анестезією.

Вступ

Варикоцеле – це аномальне розширення вен яєчка. Варикоцеле зустрічається приблизно у 15% від загальної чисельності населення, 35% чоловіків з первинним безпліддям та у 75-80% чоловіків з вторинним безпліддям. Варикоцеле найчастіше зустрічається зліва.

Етіологія

У зв'язку з анатомічними відмінностями, варикоцеле набагато частіше зустрічається зліва. Захворюваність на двосторонність коливається від 15 до 50%, але такі випадки варикоцеле рідкісні. Яєчкова вена зліва впадає в ліву ниркову вену, де є досить високий тиск, в зв’язку з чим клапани яєчкової вени не витримують і розвивається патологічне скидання крові з ниркової вени вниз у вени яєчка. Це призводить до венозного застою та порушення сперматогенезу (розвитку сперматозоїдів). На відміну від лівої сторони, справа яєчкова вена впадає  в нижню порожнисту вену, в якій венозний тиск майже нульовий. Тому справа варикоцеле майже не зустрічається.

 

лечение варикоцелелечение варикоцеле в киеве

Переваги емболізації:

  • Проводиться під місцевою анестезією;
  • Виконується через прокол в пахвинній ділянці. Не вимагає розрізів та швів;
  • Високий ефект та низька частота рецидиву;
  • Загальний термін перебування у стаціонарі 1-2 дні